Herkes Onu Okuyor Sonuçları 2014

Herkes Onu Okuyor Sonuçları ve Herkes Onu Okuyor kazananları (5 Nisan 2014)

Herkes Onu Okuyor sınavı yapıldı. Sonuçların en kısa zamanda açıklanması bekliyor. Daha önceleri daha bölgesel olarak yapılan yarışmalar artık tüm türkiye genelinde yapılıyor. Acaba sonuçlar ne zaman açıklanacak. Herkes Onu Okuyor yarışmasında iller bazında kimler birinci oldu. Bunları merak ediyorsanız Herkes Onu Okuyor sitesine bakabilirsiniz. Herkes Onu Okuyor yarışmasının sorularının cevaplarını elimize geçer geçmez yayınlayacağız. 

 

Sonuçlar ve ödül töreni ne zaman diye sorarsanız resmi sitesinde iller bazında 13-18 Nisan 2014 sonuçlar açıklanacaktır yazıyor. İkinci aşama sınavı ise 19 Nisan 2014 ve Tüm sınavlar için ödül töreni ise 20 Nisan 2014. 

 

                    herkes onu okuyor kazananlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer sınava girdi iseniz sonuçlarınızı öğrenmek için burayı takip edebilirsiniz. 

https://www.herkesonuokuyor.com/

 

Yorum:

4 yorumlar

  1. melda 15 Nisan 2014 at 19:47 - Reply

    güzelmiş

  2. ayşe 15 Nisan 2014 at 19:49 - Reply

    vayy vay vayyyyy.:)

Bir Yorum Yaz

Değerli Ziyaretcilerimiz;

Yorum yaparken Lütfen Türkiye cumhuriyeti Yasalarına saygılı, kişisel hak ve hürriyetleri gözeten şekilllerde yorum yapınız.

2- Site Yönetiminden bir istekte bulunmak için yorum yapaorsanız lütfen KENDİNİZİ TANITINIZ. Örneğin Öğrenciyim 11. sınıfa gidiyorum veya Öğretmenim Şu okulda çalışıyorum gibi. Eğer böyle davranırsanız inanın isteklerinizi yapma konusunda daha titiz davranacağımızı göreceksiniz. Çünkü İnsanlar tanıdığı kişilere yardım etme konusunda daha istekli olmaktadır. 

3. Kısa cevapları isteklerden kaçının. Örneğin Cevapları yazın, Cevabı yok mu gibi

Bu şekilde isteklerde bulunmanız sizin bu işe verdiğiniz önemi göstermesi açısından önemlidir.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


+ 1 = 4


Yandex.Metrica DMCA.com Protection Status