Mobil Menü

Tarih Dersleri Günlük Planları

Değerli Tarih Öğretmeni arkadaşlar. Tarih dersleri günlük Planlarını bir kaç yıl önce eksikte olsa derlemiş ve sitemde yayınlamıştım. Yoğun talep görmüş ve tarih öğretmeni arkadaşlar devamını da talep etmişlerdi. Bilinen manada günlük plan yapmadığım için bu taleplere cevap verememiştim. Amacım sadece ihtiyacı olanlar günlük planlar sunmaktı. Zamanla Tarih dersi Günlük plan linklerinin kaybolduğunu gelen bir istek üzerine öğrendim ve yeniden eklemek istedim. Tarih derslerinde olan Tarih 1 dersi günlük planları,  Tarih 2 dersi günlük planları, tarih 3 dersi günlük planları, İnkılap tarihi günlük planlarını ve Çağdaş Türk ve dünya tarihi günlük planlarını eklemeye karar verdim. 

Tarih Dersinde günlük planları bazen müfettişler ve de okul idarecileri isteyebiliyorlar. Bu sebeple eksik kısımlarını örneklerden tarih dersi günlük planlarıyararlanarak sizlerin yapması temennisiyle derli toplu bir arşiv olması amacıyla yayınlıyorum. Tekrar ifade etmek gerekirse günlük planların hiç biri bana ait değildir ve bu sebeple emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Tarih Öğretmeni arkadaşlarımızdan ricadır elinde planların tamamı olan varsa ben sitemde paylaşmaya gönüllüyüm. Upload sitelerinde kaybolmaması adına bizzat yahyagungor.net sunucularında barındıracağım ve bu sebeple linkerin kırılması durumu ortdan kalkacaktır. İsteyen istediği zaman tarih günlük planlarını üye olmadan ve beklemeden ve ücret ödemeden indirebiliceklerdir.

Dosyamızın içeriği aşağıdaki gibidir

9. Sınıf Tarih Dersi Günlük Planları

10 sınıf tarih dersi Günlük Planları

11. sınıf Tarih dersi Günlük Planları

İnkılap tarihi dersi günlük planları

12. sınıf ÇTDT günlük Planları

 

[infobox color=”eg. light, green, blue, yellow, red”]Tarih Dersleri Günlük Planlarını İNDİR[/infobox]

5 comments

 1. ahmetoguslu diyor ki:

  hocam inklap tarihi ve tarih 3 günlük planları açılmıyor
  hatalı bir yükleme var tekrar yüklerseniz sevinirim

  • admin diyor ki:

   Hocam yükleme doğrudur. İnkılap tarihinin için klasör oluşturmuş ama günlük plan bulamamıştım. Kalsör öylece kalmış. Kusura bakmayın

 2. TOHİT diyor ki:

  Verilen dosyalar pdf formatları hep bozuk çıkıyor. sebebi ne olabilir acaba.

 3. Mustafa BOSTANCI diyor ki:

  Ben Kastamonu Aytaç Eruz A.L.Tarih öğretmeniyim.Değerli hocam yaptığınız tüm çalışmalar için teşekkür ederim.Çok faydalı buluyorum ve öğrencilerimize tavsiye ediyorum.Emeğinize,elinize sağlık.Allah amelinizi makbul eylesin.

Bir Cevap Yazın

Doping Hafıza

Smiley face

Reklam