Tarih Dersleri Günlük Planları

12
33320

Değerli Tarih Öğretmeni arkadaşlar. Tarih dersleri günlük Planlarını bir kaç yıl önce eksikte olsa derlemiş ve sitemde yayınlamıştım. Yoğun talep görmüş ve tarih öğretmeni arkadaşlar devamını da talep etmişlerdi. Bilinen manada günlük plan yapmadığım için bu taleplere cevap verememiştim. Amacım sadece ihtiyacı olanlar günlük planlar sunmaktı. Zamanla Tarih dersi Günlük plan linklerinin kaybolduğunu gelen bir istek üzerine öğrendim ve yeniden eklemek istedim. Tarih derslerinde olan Tarih 1 dersi günlük planları,  Tarih 2 dersi günlük planları, tarih 3 dersi günlük planları, İnkılap tarihi günlük planlarını ve Çağdaş Türk ve dünya tarihi günlük planlarını eklemeye karar verdim. 

Tarih Dersinde günlük planları bazen müfettişler ve de okul idarecileri isteyebiliyorlar. Bu sebeple eksik kısımlarını örneklerden tarih dersi günlük planlarıyararlanarak sizlerin yapması temennisiyle derli toplu bir arşiv olması amacıyla yayınlıyorum. Tekrar ifade etmek gerekirse günlük planların hiç biri bana ait değildir ve bu sebeple emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Tarih Öğretmeni arkadaşlarımızdan ricadır elinde planların tamamı olan varsa ben sitemde paylaşmaya gönüllüyüm. Upload sitelerinde kaybolmaması adına bizzat yahyagungor.net sunucularında barındıracağım ve bu sebeple linkerin kırılması durumu ortdan kalkacaktır. İsteyen istediği zaman tarih günlük planlarını üye olmadan ve beklemeden ve ücret ödemeden indirebiliceklerdir.

Dosyamızın içeriği aşağıdaki gibidir

9. Sınıf Tarih Dersi Günlük Planları

10 sınıf tarih dersi Günlük Planları

11. sınıf Tarih dersi Günlük Planları

İnkılap tarihi dersi günlük planları

12. sınıf ÇTDT günlük Planları

 

Tarih Dersleri Günlük Planlarını İNDİR

REKLAMSTORE

12 YORUMLAR

  1. Ben Kastamonu Aytaç Eruz A.L.Tarih öğretmeniyim.Değerli hocam yaptığınız tüm çalışmalar için teşekkür ederim.Çok faydalı buluyorum ve öğrencilerimize tavsiye ediyorum.Emeğinize,elinize sağlık.Allah amelinizi makbul eylesin.

  2. Sayın Hocam sitenizden çok istifade ediyoruz. Elinize emeğinize sağlık. Bu gün teftiş geçirdik. Günlük plan istediler. Ben de hemen sitenize baktım. Kitap cevaplarında olduğu gibi bunları da sitenizde buldum. Bu vesile ile bir teşekkür edeyim dedim. Selamlar,saygılar.

  3. Sayın hocam emeklerin için teşekürler gerçekten çok yararlandım ve öğrencilerime tavsiye ediyorum. 11. sınıf seçmeli tarih ile çtdt günlük planları yüklermisiniz indirdiklerimizde yok görünmüyor.

    • Teşekkürler sayın Hocam. Maalesef elimde olan planlar bunlar. Yardımcı olmak isterdim. Bu planlarda bana ait değil zaten. Kendim günlük plan olarak şablon kullanmıyorum. Bu sebeple elimde olmadığı için yükleyemeyeceğim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
İsminiz