Yıllık Ödev Kapakları

0
2504

Ödev Kapakları

Web Sitemde her dökümanı bulundurmaya çalışıyor ve ziyaretcilerimi elleri boş göndermemeye çalışıyorum. Bu sebeple döküman çalışması yaptığım Yıllık ödev kapakları , proje ödev kapakları, Performans ödev kapaklarını sizlere sunuyorum. Elbetteki her şeye yetişme imkanımız yok ama en azında elimizin altında kullanışlı ve işe yarar bir şeyler olsun isteyenler için her derse ait ödev kapaklarını bu sayfada indirme linki ile paylaşmaya çalışacağım. 

Zaten daha önce burada balık yemeği değilde balık tutmayı öğretin ilkesinden hareketle ödev kapakları nasıl hazırlanır Ödev Kapaklarıhazırlanır diye bir video da yayınlamış ve örnek olarak hazırladığım ödev kapaklarını sizlere sunmuştum. Gönül isterdi ki her öğrencimiz Örnek olarak Edebiyat dersinden ödev kapağına ihtiyaç duyuyorsa kendisi hazırlasın. Ama esefle ifade etmeliyim ki bir çoğumuz hazıra konmaya alışık olduğumuz için kendimizi yormuyor ve bize sunulanla iktifa etmeye çalışıyoruz. 

Daha önce başka bir vesile ile yazdığım alakasız ödev kapakları işte burada ortaya çıkıyor ve kapaklar ödevlerin içeriği ile pek uyumlu olamıyor. Öğretmenlerimizin asıl puanı kapaklara değilde ödevin muhtevasına verdiğini asla unutmayalım ama kapkalrıda ihmal etmeyelim. Nasrettin hocanın meşhur fıkrasını hatırlayın. Ye kürküm ye fıkrasında olduğu gibi az da olsa ödevleriniz dış görünüşlerine bakılarak değerlendirilebilir veya en azından notunuza artı ya da eksi katkısı olabilir. 

Ödev kapakları konusunda derli toplu bir çalışma yapmaya gayretimiz ise şu şekilde olacak her derse ait en güzel ödev kapaklarını sizler için derleyecek ve bir klasör halinde indirmenizi sağlayacağız. Böylelikle web sitelerinin kalabalık caddelerinde dolaşmak zorunda kalmayacaksınız. 

 

ÖDEV KAPAKLARINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

REKLAMSTORE

CEVAP VER

Please enter your comment!
İsminiz