Tıklayın YKS Netlerinizi artıralım... Hafıza Teknikleriyle YKS'ye Hazırlanmak İster Misiniz?

Çağdaş Türk Tarihi Notları

---

Çağdaş Türk Tarihi Notları
Çağdaş Türk ve Dünya tarihi Ders notlarını sitemizde paylaşmaya çalışacağız. Çağdaş Türk ve Dünya tarihi Dersi 12 sınıflarda 2 saat yada 3 ile 4 saat okutulan bir derstir. Öğrencilerimiz kitapları çok karışık bulduklarını ifade etmişlerdir. Bu sebeple web ortamında çağdaş türk ve dünya tarihi ders notları pdf ile ilgili çalışmaları sizler için derledik.

---

Çağdaş türk ve dünya tarihi ders notları kpss ile ilgili olanları ise daha önce burada paylaşmıştık. İsterseniz göz atabilirsiniz.

12.sınıf çağdaş türk ve dünya tarihi ders notları Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Dersi LYS 4 Tarih sınavı açısından  son derece önemlidir. Kitabın Geniş Ve bilgi yüklü hazırlanması çağdaş türk ve dünya tarihi ders notları özet notlarından faydalanmayı zorunlu hale getirmektedir.  ÇTDT Ders kitabının çok uzun ve ağır olması bu konuların 12.sınıf çağdaş türk ve dünya tarihi kısa ders notları zorunlu kılmaktadır. Aşağıdan istediğiniz ünite ve istediğiniz konunun ders notlarını indirebilirsiniz.

Ders notları konusunda istek ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.  

---

ÇTDT Dersi Tüm alanlarda zorunlu olmadığı için genel olarak sözel ağırlıklı sınıflarda tercih edilmektedir.  Yukarıda da ifade dildiği gibi kitabın ağır olması öğrencilerimiz açısından ders notlarını zorunlu kılmaktadır.  2013 yılı itibari ile Artık KPSS‘de Çağdaş Türk Ve Dünya Tarihinden de soru çıkacak olması ÇTDT dersine ait notları zorunlu kılmaktadır. Bazı ziyaretcilerimiz Kitabın taranmış halini araken bazırları da kısa kısa ünite özetlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Yukarıdaki linke tıklayarak Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi ders notlarına ulaşabilirsiniz.

---

 

Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Ders Notu İNDİR 

 

Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Ders notları
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Ders notları

 

 

 
 

 

---
8 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir