Tıklayın YKS Netlerinizi artıralım... Hafıza Teknikleriyle YKS'ye Hazırlanmak İster Misiniz?

Coğrafya Dersi yazılı soruları

---

Coğrafya Dersi yazılı soruları
Sevgili Takipçilerim.
Zaman zaman sitemize gelen mesajlardan biride neden coğrafya dersi yazılı soruları yayınlamadığımız idi. Biliyorsunuz sitemiz sadece tarih derslerine ait dökümanlar barındırıyordu. Fakat bu isteklerinize cevap olması amacıyla tanıdığımız öğretmen arkadaşlarımızdan rica ederek ve Web ortamından derleyerek sizler için coğrafya derslerine ait yazılı soruları paylaşımında bulunacağız. 

---

Bu amaçla açtığımız kategorimizde 9. sınıf Coğrafya dersi yazılı soruları, 10. sınıf Coğrafya dersi yazılı soruları, 11. sınıf Coğrafya dersi yazılı soruları, 12 sınıf Coğrafya dersi yazılı soruları yayınlayacağız. Coğrafya Dersi yazılı Sorularını neden yayınlıyoruz sorusunun çok muhatabı olduğumuz gibi neden sitemizde Coğrafya derslerine ait dökümanlar ve Coğrafya Dersi yazılı soruları barındırmadığımıza dair de eleştriler aldık. Öncelikle branşımız coğrafya olmadığı için yazılı sorularını yayınlıyamıyorduk. Şimdi niye yayınlıyoruz pekala çünkü gönüllü coğrafya öğretmenlermiz tarafından gönderilen yazılı sorularını paylaşacağız. Ka. Çeşit Coğrafya yazılı sorusu vardır. tam 4 Çeşit. 


 1-9. Sınıfta Coğrafyanın dökümanları ile karşılaşan ve dünyayı tanımaya çalışan sevgili öğrenciler. Bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre artık yüksek not derdiniz kalmayacak. Çünkü bildiğiniz gibi daha önce Coğrafya ders notlarını paylaşarak sizlere çalışma imkanı sunmuştuk. Şimdi ise eklediğimiz yazılı Soruları ile pratik yapmanızı ve konuları özümsemenizi sağlayacağız. Pekala bu sorular kesin yazılıda çıkar mı? dediğinizi duyar gibiyim. Bu sorular bizzat Coğrafya öğretmenleri tarafından hazırlanmış yazılı sorularıdır. Daha Önce başka sınıflara sorulmuş sorulardır. Bu sebeple birebir aynısı çıkmasa bile benzerleri mutlaka çıkacaktır. Yater ki siz çalışın.

9. sınıf Coğrafya Dersi yazılı sorularına ulaşmak için buraya tıklayınız.


2Sevgili Arkadaşlar artık Coğrafya dersine alıştını  değil mi? Coğrafya ders notlarını nerede bulabiliceğinizi de biliyorsunuz. Notlara göz atttınız ve artık son aşamada 10. sınıf Coğrafya dersi yazılı soruları örnekleri arıyorsunuz değil mi? O halde doğru yerdesiniz. Sizler için bizzat Çoğrafya Öğretmenleri tarafından hazırlanan soru örneklerini buraya ekleyeceğiz.

10. sınıf Coğrafya Dersi yazılı sorularına ulaşmak için buraya tıklayınız.


---

3YGS sınavı yaklaştıkça diğer sınıflar kadar heycan kaplamasa da artık Coğrafya yazılı soruları konusunda uzmanlaştınız ve hemen hemen hangi yazılıda ne sorusu çıkar biliyorsunuz değil mi? İşte sevgili 11. Sınıf Öğrencilerimiz sizler için 11. Sınıf Coğrafya dersi yazılı soruları ekliyoruz. İlgili bağlantıyı aşağıya ekliyoruz lütfen kontrol ediniz.

---

11. Sınıf Coğrafya Dersi yazılı sorularına ulaşmak için buraya tıklayınız.


4Okul bitmek Üzere ve Şu Coğrafya dersinden kurtulamadık diye düşünüyorsanız hata ediyorsunuz? Çünkü Önümüzde YGS ve LYS sınavları var. Hem yazılıya hazırlanıp hemde YGS ve LYS sınavlarına hazırlanmak zor geliyor değil mi? O halde şimdi arkanıza yazlanın ve 12. Sınıf Coğrafya dersi yazılı sorularını sitemizden indirerek yüksek notlar alın. Çünkü Bizzat Coğrafya Öğretmenleri tarafından hazırlanan Sorularımız son derece kalitelidir. 

12. Sınıf Coğrafya Dersi yazılı sorularına ulaşmak için buraya tıklayınız.


Coğrafya dersi yazılı soruları
Coğrafya dersi yazılı soruları

 

Coğrafya dersi yazılı soruları

---

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir