Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Karne Not Ortalaması Hesaplaması

 

[ortalama_hesapla]

Not ortalaması hesaplama meselesi sanırım eğitim ve öğretim hayatımız devam etse de etmese de en en önemli gündemlerimizden olacaktır. Çünkü okulda öğrenciyken kendi notlarımızı hesaplarız; Evde oturuyorken veli olarak evladımızın ya da öğrencimizin notlarını hesaplarız. Aslında bu hesaplama işi insan olarak en doğal olan merak duygusundan ileri geliyor. Yoksa şahsi olarak fikrim kimse notlarım ne alemde bir hesaplama yapayım da eğer istediğim gibi değilse tedbir alayım  diye notlarını hesaplamıyor. Büyük çoğunlukla öğrenci velisi olarak notları hesaplıyorsak notların sahibini fırçalamak için kullanıyoruzdur büyük ihtimalle. İstisnalar kaideyi karne notu hesaplama​bozmaz ama bu amaçla hesaplamayanlardan özür dileyerek daha önce not hesaplamaiçin duyurduğumuz sistemi hatırlatmak istedik. Büyük bir çalışmanın ürünü olan ve başka hiç bir yerde bulunmayan bu hesaplama sistemi sayesinde hem takdir ve teşekkür hesaplaması hemde karne not ortalaması hesaplaması yapabilirsiniz.

 [button color=”orange” link=”” target=””] Karne Not Ortalaması Hesaplamak için TIKLA [/button]

 

Hatta daha önce bu konuda bir de video yayınlamış ve nasıl kullanılacağı konusunda bilgi de vermiştik. Eğer notlarınızı hesapladınız ve teşekkür alıyorsanız not ortalamanız kesinlikle 70 üzeridir. Ve sitemiz sizi teşekkür belgesi ile karşılayacaktır. Eğer 85 üzeri puan ortalamasına sahipseniz takdir alırsınız ve sitemiz sizi takdir belgesi ile karşılar.

 

Aşağıda Listesi verilen hesaplama Türlerinin hepsini tek bir çatı altında yapmak için yukarıdaki linke tıklayarak hesaplamanızı yapabilirsiniz. Aşağıda görüldüğü gibi hesaplama türlerinin tümünün listesini verdik ve 600′den fazla çeşite ait takdirteşekkür hesaplamasını ve not ortalaması hesaplamasını yapabilirsiniz.

Leave a Reply