Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Konuşma Metin Örnekleri

Değerli Takipçilerimiz.

Biliyorsunuz Sizlere bir çok törende kullanmanız amacıyla konuşma metinleri yayınladık. Bunları googledan derledik. Paylaşmayı seven bir toplumun fertleri olarak yaptığımız ve hazırladığımız konuşma metinlerini rasgele paylaştık. yahyagungor.net sitesi olarak ise bize düşen görev bunları derleyip toparlamak ve tek bir sayfada sizlere sunmaktı.

Daha önce paylaştığımız içeriklere gelince şüphesiz ki bunlardan en önemlisi Mezuniyet töreni konuşmalarıdır. Okulun son senesinde gerek öğrencilerimiz tarafından, yada bir mezun daha vermenin gururu ile okul müdürünün mezuniyet konuşmalarını siler için ekledik. Sizlerde faydalandınız ve bu mezuniyet gecesinin bir gailesinde kurtulmuş oldunuz.

Mezuniyet konuşma örnekleri için buraya tıklayınız

İkinci olarak ise 24 kasım öğretmenler günü ile ilgili eklediğimiz konuşma metinleri idi. en çok göreve yeni başlayan öğretmenler adına ve Emekli öğretmenler adına eklenen konuşma metinlerine rağbet gösterdiniz. Dile kolay onca rakip arasından öğretmen olarak atanacak ve yemin töreninde Göreve yeni başlayan öğretmenler adına konuşma yapacaksınız bunun için en doğru adres tabiki de tarih öğretmenleri için hazırlanan sitemizdir. Uzun yıllar eğitim camiasının içinde yer aldıktan sonra artık Emekli olup hem gelecek nesillere hemde sevgili öğrencilere ve öğretmen arkadaşlara en iyi mesajı süphesiz ki sizler için eklediğimiz emekli öğretmenler adına konuşma metinleri örnekleri ile daha iyi yaptınız.

Öğretmenler günü konuşma metinleri için buraya tıklayınız

TBMM’nin açılışının yıl dönümünü Atamız Çocuklara bayram olarak armağan etmiş. Sadece Türk çocuklarına değil tüm dünya çocuklarını armağan edilen bugüne ait konuşma metinlerini de burada bulabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret etmekti. En güzel 23 nisan konuşma metinlerini ve günün anlam ve önemine ait yazıları sizler için derlemeye gayret ettik. Böylelikle hepsi bir arada yorulmadan ve linkler arasında kaybolmadan konuşma metinlerine ulaşabildiniz.

23 Nisan Çocuk bayramı konuşma metinleri için buraya tıklayınız

 

Leave a Reply