İNDİRİNANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN

KPSS Tarih Dersi İçin 10 adet Kaynak Tavsiyesi

=

KPSS Tarih Dersi İçin 10 adet Kaynak Tavsiyesi
Kamu Personeli Seçme Sınavı Olarak adlandırılan ve Kısaca KPSS olarak biline bu sınavın şüphesiz ki en rağbet gören kısmı KPSS Tarihtir. KPSS Tarih dersi ile alakalı sorular hemen hemen her sınavda çıkmaktadır. Bu da adayları en doğru kaynağı bulmaya ve en verimli çalışmayı yapmaya itmektedir. KPSS çalışmak için en iyi kaynak hangisi ? sorusu tüm adayların kafasını meşgul etmektedir.  Zira Kitap fiyatlarının el yaktığı günümüzde kalitesiz bir içeriğe sahip KPSS konu anlatımlı kitabı ve KPSS Tarih soru bankası sizleri bir kaynak daha almaya yönlendirecektir.

KPSS kaynak önerileriniz nelerdir diyebilirsiniz. Öncelikle Bu sayfayı yapmamdaki amaç zaten sizlere bir kaç öneri sunmak ve bunun sonucunda yarattığımız tartışma ortamı ile en doğru kaynağı bulmaya çalışmaktır. KPSS Tarih ile alakalı en doğru kaynak Sorusunun herkese göre farklı bir cevabı olabilir. Bunu herkes tecrübeleri ile ortaya koyacaktır. Birine güzel gelen kaynak bir diğer kişi tarafından beğenilmemiş olabilir.

KPSS Tarih Dersi için kaynak tanıtım sayfamızda yayınlayacağımız kitaplarla ilgili herhangi bir maddi beklentimiz ve kazancımız yoktur. Yaptığımız sırlama tamamen tesadufi ve rasgeledir. Herhangi bir yayın evi veya kayna sahibi ile ilgili bir yakınlığımız ve bağımız da yoktur. Amaç sadece KPSS Tarih konu anlatımlı kitapları ile KPSS Tarih Soru bankası kitaplarının derli toplu bir arada olmasıdır. Eğer aradığınız ve ya faydalandığınız ve ya bizzat yazdığınız kaynak kitabınız burada yoksa bizlere bunun yazmaktan çekinmeyiniz. Bizlere bu durumu bildirerek Kitabınızın bu sayfada yer almasını sağlayabilirsiniz. 

NOT: Kitaplarda Fiyat ve tanıtım gibi ayrıntılara girilmemiştir. Eğer istenirse Sizin tarafınızdan gönderilen bilgiler eklenerek daha da bilgilendirici bir içerik sunabiliriz.

++

O halde başlayalım


1-Yargı Yayınları KPSS Tarihinin Şifresi 2017


2-Benim Hocam Yayınları 2017 KPSS Muhteşem 3’lü Lisans Tarih Seti


3-Kısayol Yayınları 2016 KPSS Tarihin Kumbarası


4-Kitapcım.biz Yayınları 2017 KPSS Fısıltı Tarih Konu anlatılı soru bankası


5-Monopol Yayınları 2017 KPSS Tarih Konu Anlatımlı


6-Yargı Yayınları 2017 ÖABT KPSS Şifreli Hocadan Pratik tarih konu anlatımlı

7-KURULTAY TOPLANDI 2017 KPSS Tarih “Konu Anlatımlı/Soru Bankası

++


8-İsem Yayıncılık 2017 Evveliyat KPSS Tarih Kazandıran Set “Soru/Yaprak Test/Ders Notu”

9-Doğru Tercih Yayınları KPSS Tarihin Pusulası Konu Anlatım ve Soru Bankası Set

 

 

 

++

 

 

 

10- Diriliş Tarih Soru bankası- İbrahim Beyter

SPONSOR BAĞLANTI

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir