Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Payitaht Abdülhamid Dizisi

Payitaht Abdülhamid Dizisi
Payitaht Abdülhamid Dizisi bir Tarih dizisi olduğu için ilgi alanımızı girdi ve yahyagungor.net sitesinde kendisine yer buldu. Peki bu yazımızda neler bulacaksınız başlıklar halinde sayacak olursak;
1-payitaht abdülhamit oyuncuları,
2-payitaht abdülhamid ne zaman başlayacak,
3-payitaht abdulhamid oyuncu kadrosu,
4-payitaht abdülhamid oyuncular,
5-abdülhamid han dizisi oyuncuları,
6-payitaht abdülhamid fragman,
7-payitaht abdülhamit ne zaman,
8-payitaht abdülhamid trt,
9-payitaht abdülhamid izle bunlar olduğu karşımıza çıkıyor. İnternette kaybolmadan Payitaht Abdülhamid fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacak. Böylelikle tüm bölümlere ait fragmanları rahatlıkla seyredebileceksiniz.

Payitaht Abdülhamid  2. Bölüm fragmanı izle

 

Bir diğer mesele de payitaht abdülhamit oyuncularının kimler olduğu. İnsanlar izledikleri dizilerde karakterlere can veren oyuncuları bilmek istioyrlar. Bildiğiniz gibi payitaht Abdulhamit dizisinin başrol oyuncusu Bülent İNAL. Payitaht Abdulhamid oyuncu kadrosu ise oldukça geniş ve bu kadronun zamanla genişleyeceğinden emin olabilirsiniz. Elbette diziden sürekli çıkan ve ya diziye yeni dahil olan karakterler olacaktır.

Payitaht Abdülhamit ne zaman ?
Dizi biliyorsunuz TRT ekranlarında her cuma yayınlanacak. Eğer reyting kurbanı olmazsa ki zor görünüyor kolay kolay yayın gününün değişeceğini düşünmüyorum.

TRT Diziyi sitesinde şu şekilde tanıtıyor. 
Osmanlı İmparatorluğu’nun var olma mücadelesinin tarihe damgasını vurduğu ve 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalarak, bu zorlu süreci ‘Ulu Hakan’ unvanıyla taçlandıran Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının kaleme alındığı “Payitaht Abdülhamid” dizisi dev kadrosu ve ES Film imzasıylaTRT1 ekranlarında başlıyor!

Sizlerde her hafta cuma günü diziyi takip edebilirsiniz. Dizi hakkında yorum bölümünden geri bildirimde bulunabilirsiniz. Böylelikle seviyeli bir tartışma ortamında bu tarihi diziyi analiz edebiliriz.

Payitaht Abdulhamit 1. Bölüm İzle

 

Leave a Reply