Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Takdir ve Teşekkür Hesaplama

Takdir ve Teşekkür Hesaplama

[ortalama_hesapla]

Son zamanlarda alakasız sitelerde Alakasız bir şekilde Eğitim içerikleri görmeye alışmış biri olarak haber sitelerinde de Eğitim ile ilgili popüler içerikleri görünce çok şaşırdım diyebilirim.  Demek ki Haber siteleri bile bu işe giriyorsa ve içerik üretiyorsa burada ziyaretci var demektir. Örnek verecek olursak hiç bir şekilde döküman olmamasına rağmen haber sitelerinde Eokul, MEB, Takdir Teşekkür Hesaplama vs gibi kelimeleri görmeniz mümkündür. Bununla neyi amaçlıyorlar bilemiyorum ama bir şey dikkatimi çekti çoğunda aynı içerik var ve tamamen kopya içeriklerle dolu. 

Tarih derslerine kaynak sitesi olarak bizlerinde özellikle Takdir teşekkür hesaplama ile ilgili çalışmalarımız var ve genelde öğrencilerimiz yoğun olmasa da bundan yararlanıyorlar. Fakat tanıtım konusunda sıkıntı yaşadığımızı ve haber siteleri gibi içerik üretmedimizi farkettim. Gerçi spam içerik üretecek değildik ama en azından özgün bir makalemiz de olmalıydı değil mi?

Buradan Google'a da teessüflerimi iletmem lazım ki takdir teşekkür hesaplama konusunda hesaplama ile ilgili programımız olmasına rağmen bizleri aşağılarda sırlarken spam içerik üreten ve sadece makale bulunsun diye yazılan içeriklerle dolu haber sitelerini sıralamalarda üstlerde çıkarıyor. Demeki çok daha fazla çalışmamız lazım diye düşünerek Sizlere Takdir teşekkür hesaplama sistemimiz anlatmak istiyorum. 

5. Sınıftan 12. sınıfa kadar dersler hazır olarak girilmiş programımızda sizlere sadece notlarınızı ve ders saatlerinizi girmek kalıyor. Burada bir ekran alıntısını paylaşarak aşinalık kazanmanıza yardımcı olmak istiyorum. http://www.yahyagungor.net/giris.php adresine girdiğinizde aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız. Bildiğiniz gibi kısa süre önce takdir teşekkür hesaplama sistemimizin görünümünü değiştirdik. Bu sebeple youtube da falan izleyenler şaşırmasınlar. Oradaki Video eskidiği için yenisini eklyene kadar bununla idare etmeniz gerekecektir.

 

TAKDİR ve TEŞEKKÜR HESAPLAMAK İÇİN TIKLA

 

takdir ve teşekkür hesaplama

Tüm sınıf Düzeylerine ait takdir ve teşekkür alıp almadığınızı kontrol etme imkanı olan bu sistemde 5. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 6. sınıf takdir teşekkür hesaplama,  7. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 8. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 9. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 10. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 11. sınıf takdir teşekkür hesaplama, 12. sınıf takdir teşekkür hesaplama imkanını bulabileceksiniz. Sonuçları buradan bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

 

Takdir ve Teşekkür Nasıl Hesaplanır.

Takdir ve Teşekkür hesaplamak için ilk önce Eokul sistemine girerek Her derse ait not ortalamlarınızı öğrenemnz gerekmektedir. Daha Sonra GOOGLE' a yahya GÜNGÖR takdir ve teşekkür hesaplama sistemi yazmalısınız. Bu macera sizi www.yahyagungor.net/giris.php adresine getirecektir. burada yapmanız gereken en önemli iş sınıfınızı seçmek ve Bizim önceden hazırladığımız temel dersler haricinde dersleriniz varsa onların adını yazmaktır. İlgili yerlere notlarınızı girerek hesapla butonuna basla ve sonucunuzu görmelisiniz. 

Tarih Öğretmeni Yahya GÜNGÖR Karne Not Ortalaması ve Takdir Teşekkür Hesaplaması

Buton sağdaki Gibi görünmektedir. Ayrıca Sonuç sayfalarının görüntülerini de ekleyerek konuyu biraz daha açalım istedik. Her durum için ayrı ayrı sayfalar ekledik. Hesaplama butonunu bulmakta zorlananlar için ise örnek olarak ekliyorum. Hemen derslerin altın yer alan bu butona basarak yazdığınız verilerin hesaplanmasını sağlayabilirsiniz. Hesaplama işlemi yüzde yüz doğru sonuç vermektedir ve son orta öğretim yönetmeliğine uygun olarak düzenlenmiştir.

Hesaplama sayfası aşağıdaki Gibidir.

Karne Not Ortalaması ve Takdir Teşekkür Hesaplaması

 

 

Takdir ve Teşekkür Hangi Durumlarda alınmaz. 

Takdir ve Teşekkür hesaplasınız ve diyelim ki takidr alıyorusunuz ama Notlarınızı ne olursa olsun eğer disiplin cezası aldı iseniz sistem otomatik olarak size belge vermeyecektir. Bu sebeple 

Leave a Reply