Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Türk Kültür ve Medeniyet Tarihi Dersi Kitap Cevapları

Türk Kültür ve Medeniyet Tarihi Dersi Kitap Cevapları
Öğrencilerim cevapları bazen tek taraflı düşünerek eksik cevapladıkları için müdahale de bulunuyoruz. Sizde eksik olduğunu düşündüğünüz cevapları yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.Burada Türk Kültür ve Medeniyet Tarihi Dersine ait kitap içinde ve ünite sonunda bulanan soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Soru ve cevaplarla ilgili istek ve önerilerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Tarih kitaplarının cevaplarını Öğrencilerim hazırlayıp gönderiyorlar. Hatalar olduğunu düşünüyorsanız lütfen bildiriniz. Bazı sorular Yorum gerektirdiği için herkesin yorumu farklı olabilir diye cevapları kısa tutmaya özen gösteriyoruz.
Türk Kültür ve Medeniyet Tarihi Dersi Kitap Cevapları bir çok sorudan oluştuğu için hazırlanması biraz zaman alıyor. Tarih kitabı cevapları projemiz bittiğinde hepsini buradan görebileceksiniz.

11. Sınıf  Kültür ve Medeniyet Tarihi Ders Kitabı cevapları projemiz uzun zaman aradan sonra toparlandı ve devam ediyor. Bazı öğrencilerimiz Türk Kültür ve Medeniyet Tarihi Dersi Kitap Cevaplarına  ait ders kitabının hangisi olduğunu merak ediyorlar. Bu ders kitabı hakkında biraz bilgi verelim. Kitabın Künyesi aşağıdaki şekildedir. Bu yıl elinizde olan kitap 2018 yılı basımı ve TÜRK Kültür ve Medeniyet tarihi ders kitabı cevapları meb yayınları şeklinde tanıtabiliriz.


Türk Kültür ve Medeniyeti Tarihi 1. Ünite Cevapları

Türk Kültür ve Medeniyeti Tarihi 2. Ünite Cevapları

Türk Kültür ve Medeniyeti Tarihi 3. Ünite Cevapları

Türk Kültür ve Medeniyeti Tarihi 4. Ünite Cevapları

Türk Kültür ve Medeniyeti Tarihi 5. Ünite Cevapları

Türk Kültür ve Medeniyeti Tarihi 6. Ünite Cevapları

Türk Kültür ve Medeniyeti Tarihi 7. Ünite Cevapları

Kitabımız 7 Üniteden oluşuyor. 7 Üniteye ait tüm soruları özellikle de Ünite sonu sorularını cevaplamaya çalıştık.

2 Comments

Leave a Reply