Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Tarih 9 ders notları İNDİR (Eski Müfredat)

Tarih 9 ders notları
Her Eğitim ve Öğretim yılı başında Öğrenci ve Öğretmenlerimiz Tarih ders notları telaşına düşüyorlar. Bunun başlıca sebebinin MEB tarafından gönderilen tarih ders kitaplarının yetersiz olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Gerek Tarih 1 ders notları, Tarih 2 ders notları, tarih 3 ders notları, İnkılap tarihi ders notları, ÇTDT ders notlarının bu kadar aranmasının sebebi başlıca bu olmalı. Bir yere kadar YGS tarih ders notları ve LYS tarih ders notlarının aranması makul karşılanabilir. Ama insanlar ders kitapları haricinde ders notlarına da ihtiyaç duyuyorsa demekki kitaplar ihtiyaçları karşılamıyor.

 Tarih 9 Ders Notlarını İNDİR 

Tarih ders kitapları haricinde ders notlarına ihtiyaç duyanlar için gerek kendi çıkardığımız gerekse internet ortamından derlediğimiz Tarih ders notlarını ve tarih ders özetlerini sitemizde ilgili kategorilerde paylaşmaya özen gösteriyoruz. Kendi adıma ben en çok ÇTDT yani çağdaş türk ve dünya tarihi ders notlarına yada özetlerine ihtiyaç duyuyorum. Çünkü Çağdaş Türk ve dünya tarihi Kitabı çok fazla ayrıntı içeriyor ve genelde hafta da iki saat olarak işlendiği için konu yetişmiyor ve özet bilgiye ihtiyaç duyuluyor.

Tarih derslerine kaynak sitesi olarak Tarih ders notlarımız eksik olsada ihtiyaçlar doğrultusunda ve çalışmalarımız bittiği kadarı ile ya da web ortamında rastladığımız güzel notlar olursa paylaşmaya çalışyoruz. Bu konuda Tarih öğretmeni arkadaşlarımızın çalışmaları varsa göndermelerini bekliyoruz. Bu amaçla oluşturduğumuz dosya gönder bölümünü sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ders notu göndermek çok kolay WORD formatında oluşturduğunuz tarih ders notlarını ve tarih ders notları özetlerini bizlere rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Tarih ders notları konusundaki eksikliklerimizi diğer Tarih öğretmeni arkadaşlarla birlikte tamamlayacağımızı umarak eğitim öğretim hayatında Tüm öğretmen arkadaşlarımıza başarılar dileriz.

7 Comments

Leave a Reply