Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Tarih Dersi Konu Tarama Testleri

Tarih Dersi Konu Tarama Testleri

Kıymetli öğretmen arkadaşlarımız ve sevgili öğrenciler tarih biliminin bir tecrübeler birikimi olması nedeniyle, bu birikimlerimizi öğrencilere bir sezon boyunca aktarırız. Müfredatların ağırlığı zamanın kısıtlı olması gerekli hazırlıkları yapmamak gibi bir çok etkenler dersimize etki etse de yine de öğrencilerimize tarih şuurunun ötesinde bir de üst öğretime hazırlama sorumluluğumuz vardır.
İşte bu aşamada kitaplarımız yetersiz kalır ve ÖSYM sistemine göre öğrencilerimizi hazırlamak için Konu Testlerine ihtiyaç duyarız. Tarih dersi Testleri dediğimiz bu testler sayesinde öğrencilerimiz konuyu daha iyi kavrayacak ve derslerdeki dönüşümler daha başarılı hale gelecektir. Liselerdeki Tarih dersleri hepimizin bildiği gibi şu şekildedir. 9. Sınıf Tarih Testleri, 10. Sınıf Tarih Testleri, 11. Sınıf Tarih Testleri, Kültür ve Medeniyet Tarihi Testleri, 12. Sınıf İnkılap Tarihi Testleri, Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Testleri, TYT Tarih Testleri, AYT Tarih Testleri, YKS  Tarih Testleri, KPSS Tarih Testleri, ÖABT  Tarih Testleri şeklindedir.
Konu testi olarak adlandırdığımız bu testler sayesinde artık web siteleri arasında kaybolmadan öğrencilerimize istediğiniz herhangi bir derse ait testi kolaylıkla sunabileceksiniz.
Tarih Dersi Testlerimiz sayesinde isterseniz Online Olarak testleri Çözebileceksiniz çünkü Online test bölümümüzde bulunmakta ve her gün güncellenmektedir.
Kısa Süre içerisinde Tarih dersleri için Bir soru Bankası haline gelecek olan bu paylaşımlarımızı her eğitim ve Öğretim yılında rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Tarih dersi Testlerimiz Cevaplı testlerdir. Konu konu Ünite ünite ayrılmış Cevaplı Testler sayesinde artık cevaplar içinde extra vakit harcamak zorunda kalmayacaksınız.

9. Sınıf Tarih Testleri
10. Sınıf Tarih Testleri
11. Sınıf Tarih Testleri
Kültür ve Medeniyet Tarihi Testleri
12. Sınıf İnkılap Tarihi Testleri
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi Testleri
TYT Tarih Testleri
AYT Tarih Testleri
YKS  Tarih Testleri
KPSS Tarih Testleri
ÖABT  Tarih Testleri

Leave a Reply