Tarih Dersleri BEP Planları

9
29123

Tarih Dersleri BEP Planları

Tarih Dersleri ile alakalı BEP planlarına ihtiyacınız olabilir. Bu sebeple bu sayfada tüm tarih derslerine ait BEP yıllık planlarını derlemeye çalışcağım. Tarih Öğretmeni arkadaşlardan ricamız bizlere ellrinde varsa ulaştırmalarıdır. Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı her Öğrenciye ayrı ayrı hazırlanacağı için bu planı örnek şablon olarak kullanabilirsiniz. Çünkü Öğrencilerin seviyeleri farklıdır. Bu da öğrenmede ve algılamada farklılığı getirir. Belki Bir öğrenciniz var konuşamıyor. Bu Planı alıpta onun için kullanamzsınız. Çok uç örnekleri düşündüğümüz gibi orta halli öğrencilerimizi de düşünüp planlarımızı ona göre yaparsak daha faydalı olur. Adı üstünde Bireyselleştilmiş eğitim planı.

Zaman Zaman Paylaşmayı seven arkadaşlarımızdan mesajlar alıyoruz. Siteye dosya göndermeyi istiyorlar. SAğolsunlar gönderiyorlarda. Aşağıda Ahmet GÜMÜŞOĞLU tarafından gönderilen Tarih Dersi BEP planlarını da ekliyorum. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. 

REK

Aşağıda Planların linkleri mevcuttur

9. Sınıflar Tarih Dersi BEP Planını İNDİR

ve ayrıca Ahmet GÜMÜŞOĞLU tarafından gönderilen

9. Sınıflar Tarih Dersi BEP Planını İNDİR

10. Sınıflar Tarih Dersi BEP Planını İNDİR

11. Sınıflar Tarih Dersi BEP Planını İNDİR

REK

Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı

9 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar. Benim 11. Sınıf tarih dersi BEP Yıllık planına ihtiyacım var. İlk kez BEPli öğrencim olduğu için kendim hazırlayamadım. Yardımcı olabilecek olan varsa sevinirim. Teşekkürler.

     

    • Hocam BEP planları adı üzerinde Bireysel eğitim planları. Her kişiye özeldir. Bu sebeple şablonlardan yararlanarak kendinizin hazırlaması daha doğru olacaktır. Hangi konuları ekleyeip çıkaracağınız öğerencinizi öğrenme durmunu sadece siz bilebilirsiniz. Kolay gelsin.

       

  2. Yahya Hocam, bir tarih öğretmeni olarak bu takdire şayan siteyi oluşturduğunuz için size can-ı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum ve hizmetlerinizin devamını Allah\’tan temenni ediyorum.İyi çalışmalar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here