Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Tarih Dersleri Online Sınav Sistemi

Hayatımız Sınav.

Kurulduğu günden bu yana Tarih dersleri alanında bir çok ilki gerçekleştiren Tarih Derslerine Kaynak Sitesi olarak şimdide Öğrencilerimize ve Özellikle ders içinde kullanıma uygun olması açısından Öğretmenlerimize ONLİNE SINAV bölümümüzü sunuyor.

Online Sınav Bölümünden İki beklentimiz var.

Birincisi Öğrencilerimizin Okulda işlediği konuları akşam ders çalışma saatinde çözmelerine imkan vererek sosyal medyada geçirdikleri zamanı en aza indirmek.

İkincisi ise Tarih Öğretmeni arkadaşlarımızın sınıf içinde Projeksiyonla tahtaya yansıtmak vasıtası ile Tarih Dersi Online Sınav Sistemiderslerine farklı bir renk katmak.

Bunun gerçekleştirebilmek için Öncelikle Tasarımı tamamen özgün bir Online Sınav Scripti yaptırdık. Mart 2015 İtibari ie script yazım aşaması devam ediyor. Gayet derece de sade ve kullanışlı olan bu scriptimizde tamamen kullanıcı odaklı bir sistem düşündük.

Bizler Bu Sisteme Kısaca TOSS diyoruz. TOSS (Tarih Dersi Online Sınav Sistemi) diyoruz.

Online Sınav Sistemi ki -bundan sonra TOSS olarak yazacağım-üyelik sistemi olacak ve ayrıntılı istatistik dökümleri ile öne çıkacak.

TOS_1

Online Sınav Bölümümüz ile alakalı görüş ve Önerilerinizi lüften bu içeriğin en altında bulunan yorum bölümünden bizlere ulaştırınız. Özellikle Tarih Öğretmeni arkadaşlarımızın katılımları ve görüşleri bizler için önemlidir.

Derslerimizde ve Genel sınavlarımızda katkısı olması amacıyla başarılar dileriz.

ONLİNE SINAV BÖLÜMÜ (TAMAMLANDI )

SINAVA KATILMAK İÇİN TIKLA

SATILIK ONLİNE SINAV SCRİPTİ

Eğitim Siteleri için Sadece Öğretmenler tarafından yapılan Sitelere de vermeyi düşünüyoruz bir ücret karşılığında. Bu sebeple Eğer Kullanmak isteyen öğretmen arkadaşlarımız olursa bizimle irtibata geçebilirler. Ayrıntılar burada olacak.

SATIN ALMAK İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN YAZABİLİRSİNİZ.

Leave a Reply