Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Tarih Öğretmeni Sitesi 2014 DMOZ kaydı

Tarih Öğretmeni Sitesi 2014 DMOZ kaydı

Kurulduğu günden bu yana sürekli güncel ve Özgün kalarak Tarih Öğretmeni ve Öğrencilerinin kaynak sitesi olmayı sonuna kadar hakeden sitemiz her gün 10 Bin'lerce ziyaretcisine hizmet vermektedir. Tamamen kendi kaynaklarımızdan oluşturduğumuz fakat diğer web sitelerinden de derleme yapmayı ihmal etmediğimiz sitemiz 2014 yılındada yoluna devam edecek ve yayın hayatında bir çok ilklere imza atmaya devam edecektir. 

Belki bir çok ziyaretcimizi ilgilendirmese de bu yıl itibari ile sitemiz DMOZ'da yer almaya başladı. Kalitesinin isbatı olan bu kayıt elbetteki sorumluluğumuzu artırmakta ve sizlere daha kaliteli hizmet vermek için bizleri şevklendirmektedir.Peki Dmoz Nedir ? DMOZ ‘un açılımı The Open Directory Project demektir. Yani Açık dizin projesi de diyebiliriz. Peki ne işe yarar ? DMOZ bir listeleme sitesidir diyebilirim. Dünya üzerindeki en büyük liste yani Web arşivi ve en kalitelisi burada yer almaktadır.

Google açısından ise Pagerank değerimiz bir kaç yıldır 3 seviyesinde devam ediyor ki bu da sitemizin özgünüğünü ve orjinalliğinin kanıtıdır diyebiliriz. 

Peki bundan sonraki hedefimiz nedir diye şöyle bir bakarsak. Sitemizin bu kalitesinden bir çok webmaster arkadaşın faydalanabilmesi için reklam alımlarına başlıyoruz. Reklam alımları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Leave a Reply