Tarih Derslerine Kaynak Sitesi http://www.yahyagungor.net web sitesi ‘Tarih Derslerine Kaynak Sitesi’ Sloganı ile 2009 yılından beri devam eden bir projedir.

Tarih Öğretmeni Yahya GÜNGÖR tarafından hazırlanan web sitemiz Zaman zaman yayınlarına ara verse de Şuan itibari ile wordpress alt yapısı ile yayın hayatına devam etmektedir.

Web Sitemizde Liselerde Okutulan Tarih Dersleri ile ilgili Öncelikle Tarih Öğretmenlerine Daha sonrada Tarih Dersi ile muhatap olan Öğrencilerimize dökümanlar sunulmaktadır.  Sitemiz de sadelik ve kullanılabilirlik ön planda tutulmuştur. Her ders için ayrı kategoriler açılmış ve ve Ana kategoriler alt kategorilerle desteklenmiştir. En üst bölümde menüler ziyaretcinin istediği sayfaya anında gitmesi için dizayn edilmiştir.

Siz Değerli ziyaretcilerimizin bizimle iletişime geçebilmesi için her içeriğin sonunda Yorum Bölümü bulunmakta ve ayrıca özel gönderileriniz için İletişim Bölümü bulunmaktadır. Üyelerimizle etkileşimde bulunabilmek için Dosya Gönder bölümü açılmıştır. Ayrıca isteyen ziyaretciler Sitemize üye olarak daha hızlı ve güvenli gezinme sağlayabilmektedirler.

Yahya GÜNGÖR 

Tarih Öğretmeni