Telif Hakları Meselesi

Tarih Derslerine Kaynak Sitesi Olarak hazırlanan bu web sitesinde Tarih Dersi İle ilgili Dokümanlar bulunmaktadır. Dokümanların bir kısmı kendi tarafından hazırlanmaktadır. Bu dokümanları isteyen herkes Kaynak Göstererek kullanabilir. Zaten istesem de bu kullanımı engelleyemem. Bunun için Google zaten kopya sitelere gerekli cezaları kesiyor ve sizin bir şey yapmanıza gerek kalmıyor.

Sitemde ki diğer bir kısım içerik ise web ortamından derlemedir. Şöyle ki hemen hemen her sitede dolaşan ve kimin tarafından hazırlandığı belli olmayan dokümanlardır. Örneğin yazılı soruları, ders notları vs.  yani bir nevi ANONİM İÇERİK diyelim.

Bu derleme esnasında Özellikle telif hakları ile korunan herhangi bir materyali sitemizde yayınlamamaya dikkat ediyoruz. Gözümüzden kaçan olabilir bu sebeple Lütfen böyle bir ihlal gördüğünüzde bize bildiriniz. ( Bu bildirme bu içerik benimdir Acil kaldırınız tarzından olmasın. Nezaket icabı kendinizi tanıtın ve Telif hakkı ihlaline sebep olan içeriği yazınız).

İhlal Olduğunu düşündüğümüz içeriği zaten yayınlamayız ama gözümüzden kaçmış olabilir. Malum yukarıda belirttiğim ANONİM İÇERİK meselesi. Böyle bir durum tesbitinde iletişim bölümünden bize yazmanızı istiyor ve herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.