Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Uluslararası İlişkiler Dersi Yıllık Planları

Uluslararası İlişkiler Dersi Yıllık Planları

 

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı Uluslararası İlişkiler Dersi Yıllık Planları sitemizden indirebilirsiniz. Okulumda uluslar arası ilişkiler dersi okutulmadığı için web ortamından alıntıladığım bu Planı hazırlayanlara ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Uluslararası ilişkiler dersi genellikle Seçmeli olarak okutulan ve 9-10-11-12 sınıfta seçilen bir derstir.  Bu konu ile ilgili sorusu olanlar daha büyük Tarih dersi forumlarına başvurabilirler. 

Uluslararası İlişkiler dersine ait Bir kitap olmaması bu konuda biz öğretmenleri zorlasa da piyasa da bu konuda hazırlanmış kitaplar bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantıdan ilgili kitaba ulaşabilir sipariş verebilirsiniz. http://www.altinatlasyayinlari.com/ sitesini ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

 

Ders Kitabı ihtiyaçlarınız için Lütfen sitemizin sağ tarafından bulunan irtibat numaralarını arayın. Meb müfredatına uygun Şekilde hazırlanmış kitap sayesinde Uluslar arası ilişkiler dersinde güvenilir bir kaynağa erişmiş olacaksınız. Böylelikle Ders Notları arasında kaybolmadan Derslere daha konsantre olmuş öğrencilerle ders işleme imkanına kavuşmuş olacaksınız. 

http://www.altinatlasyayinlari.com/

Uluslararası ilişkiler dersi Yıllık Planları

 

2016-2017 Eğitim öğretim yılı Uluslararası ilişkiler Dersi Yıllık Planları İNDİR

One Response

Leave a Reply