Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

WordPress Öğretmen Sitesi Teması

WordPress Öğretmen Sitesi Teması

Web Aleminde Bir çok site varsa ve her gün Onlarcası açılıyorsa bunun önemli bir bölümünü hiç şüphesiz ki Eğitim Siteleri Oluşturur. Eğitim siteleri de genel olarak Öğretmenler tarafından yayına sokulur ve Bilgi birikimlerini başkaları ile paylaşırlar. Öğretmenlere Özel WordPress Temamızda işte tam bu noktada devreye giriyor ve size özel tasarımı ile bir ihtiyacınızı karşılıyor.

Öğretmenlere Özel Eğitim Sitesi Teması

Değerli Meslektaşlarımız

Yılların verdiği bilgi birikimini ve tecrübelerinizi ve de dokümanlarınızı artık kendine ait web sitesinde yayınlamak mı istiyorsunuz. Peki Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz. 

İşte Size Harika Bir fırsat Artık Tüm Öğretmenlerin bir sitesi olacak.

WordPress Öğretmen Teması

 • Altı renk seçeneğine sahip
 • Ziyaretciler için Üye ol ve Haber ekle ve Dosya gönderme Özelliği
 • Hazır Adsense (Bu Özelliği her WordPress temasında bulmazsınız). Ayrıca Google arama moturunuzu da header yerleştirebilirsiniz.)
 • 3 Adet Menü Seçeneği İle Son derece kolay kullanım.
 • Manşet Haberlerinizi gösterebileceğiniz özel Alan.
 • Fotoğraf ve videoları  gösterebileceğiniz Özel alanlar.

Ve daha bir çok özelliği ile WordPress Öğretmen Sitesi teması sizlerin hizmetinizdedir.

İki Tema Birarda : Oyun Özel alanı ile aynı zamanda Bir wordpress Oyun sitesi şeklinde kullanabileceğiniz temamızın daha bir çok özelliği ile tam bir wordpress eğitim sitesi teması olduğunu bilmenizi isteriz.

Önemli: Temayı  alan Kişilere Özel ve sınırsız destek.

Kurulum tarafımızdan yapılır ve Sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

WordPress alt yapısı ile beraber kullanacağınız temanızda gerekli eklentileri kurarak İsterseniz ziyaretcilerinize dosyalarınızı indirme imkanı verebilirsiniz.

Not: Niçin sadece Öğretmenlere veriuoruz Temamızı. En Önemlisi Özel olarak kodladığımız bu temamızın Sadece bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan meslektaşlarımıza özel olmasını istiyoruz. Bir diğeri de Temamızın Wareze düşmesini engelleme çabasıdır. Öğretmen arkadaşlarımızın bu konuda biraz daha anlayışlı olacağını ve Göz bebeği olan temamızı koruyacağına inanıyoruz. Uzun yıllardan beridir Web aleminde olan biri olarak ihtiyaçlarımızı tespit edip ona göre özel yaptırdığımız bu temamızın Öğretmen arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacağını düşünüyoruz

Demo Adresi: DEMO ADRESİ TIKLA

 

İletişim için: Alttaki yorum bölümünden mesaj bırakabilirsiniz.

WordPress dünyasına gireli 2-3 yıl olmasını rağmen bir çok farklı tema ile sitelerimizi yönettik. Bu wordpress temaları içerisinde ücretli temalar, ücretsiz temalar, oyun temaları, hem oyun hem haber temaları ve portal temaları olmak üzere bir çok tema yükleyip kullandık. Trend web portal temalarını, tema fabrika temalarını, ensar web tasarım veya özel tema yapan tasarım şirketleriyle irtibata geçip beğenip aldığımı temalar oldu.

Bazılarının fiyatları çok geldi bazı temaların fiyatlarına bakmadan aldık ama performansı yetersiz kaldı. Cpu sorununu özellikle bazı temalarda çok yaşadık. Bunu çözmek için host şirketi değiştirme, cache eklentileri yüklemek gibi bir çok farklı yolları deneyerek bir çok çalışmalar yaptık ve araştırmalarımızı bu süre içerisinde sürdürdük. Bu yapılan araştırmalar sonucunda cpu sorunu olmayan ve özellikle bir çok işimizi görecek bir temaya ulaştık. En sonunda eğitim sitemize ve bizim isteklerimize en uygun bir tema yaptırmaya karar verdik.

İsteyen Tema Fabrika’ya sorabilir. Özel temamızı tema fabrikaya yaptırdık. Başlıca özelliklerine kısaca değinelim.

 • Haber Ekle : Üyeler, ziyaretçilere haber ekler ve siz onay verdikten sonra yayına girer bu haberler.
 • Dosya Gönder : Siteye gelen herkes istediği zaman Word, excel, jpeeg, img veya istediğiniz dosya türünü veya boyutunu sizin belirlemeniz ile sitenize bağlı olan e posta adresinize gönderebilirler.
 • Üye Alanı : Üyelere özel alan ve üye olma alanı mevcuttur.
 • Google Arama : Google özel arama kodu panel yeri bulunmaktadır.
 • Google Analytics: Google analytics ile sitenize gelen giden kişileri takip etme olanağı sağlayan izleme kodu yeri bulunmaktadır.
 • Yorum Alanı : Spam yorumlar gelmesin diye güvenlik kodu, ad-soyad, şehir ve e posta bilgileri bulunmaktadır.
 • Video Ekleme : Video özel alanı bulunmaktadır.
 • Resim Alanı : Resim – Foto Galeri alanı bulunmaktadır.
 • Oyun Alanı : Oyun ıd ve kategorisi ile wordpress sitenizi aynı zamanda oyun sitesi gibi de kullanabilirsiniz.

Kategori sayfalarını sitenizin bir çok yerinde gösterebilirsiniz.

 6 Adet menü yeri bulunmaktadır. İstediğiniz kategoriyi istediğiniz menüde ya da yerde gösterebilirsiniz.

wordpress öğretmen sitesi teması
 
 

Kategori Sayfası Görünümü

Wordpress Eğitim sitesi teması kategori görünümü

74 Comments

Leave a Reply