Button Text! Submit original article and get paid. Find out More

Yazılı Soruları

Yazılı Soruları

Yazılı Soruları sizn için neyi ifade ediyor. İlk hatırladığım yazılı ilkokul 3. Sınıftaydı idim sanırım.  O zamanlar Fotokopi makinası yoktu. Öğretmenimiz defterlerinizin orta sayfasında yaprak koparmamızı ister ve yazılı yapardık. Yazılı Sorularının neler olduğunu hatırlayamıyorum ve sanırım bundan sonra da asla hatırlayamayacağım sanırım.

Yazılı Sorusu deyince aklıma birde hababam sınıfındaki külyutmazın sınavları gelmektedir. Ne diyordu asla kopya çektirmem. Benim dersimde kopya çekemezsiniz. Ama Güdük Necmi Sobanın içine girmiş ve tüm sınıfa kopya dağıtırken Mahmut  hoca tarafından yakalanmıştı.

Şimdi Bir öğretmen olarak yazılı soruları bana neler hatırlatıyor diye baktım da. Bizim heyecanlarımızı şimdi ki öğrencilerimde Yazılı Sorularıgöremiyorum. Biz diğer sınıflarda hocalar sınavlarda neler sormuş diye didik didik ederdik. Nedense Şimdiki öğrencilerimizde böyle bir çaba göremiyorum.

Yazılı Soruları deyince aklıma kısaca böyle şeyler geliyor. Eğer Tarih dersi yazılı Sorularını bulmak çözmek istiyorsanız sitemizde her türlü Tarih dersine ait yazılı soruları bulabilirsiniz.

 

Leave a Reply